1.III.2006
Перелік членів конкурсних комісій Всеукраїнського конкурсу
рукописів підручників для 6 класу загальноосвітніх навчальних закладів
Конкурсна комісія з англійської мови
Конкурсна комісія з географії
Конкурсна комісія з етики
Конкурсна комісія з інтегрованого курсу «Література»
Конкурсна комісія з історії
Конкурсна комісія з математики
Конкурсна комісія з музичного мистецтва
Конкурсна комісія з німецької мови
Конкурсна комісія з образотворчого мистецтва
Конкурсна комісія з основ здоров'я
Конкурсна комісія з природознавства
Конкурсна комісія з російської мови
Конкурсна комісія з трудового навчання
Конкурсна комісія з української літератури
Конкурсна комісія з української мови
Конкурсна комісія з фізичної культури
Конкурсна комісія з французької мови
Конкурсна комісія із зарубіжної літератури
Конкурсна комісія з англійської мови
1. Тучина Наталія Василівна (голова комісії) — кандидат
філологічних наук, професор, Харківський державний педагогічний університет
імені Г.С.Сковороди
2. Лівенцева Надія Дмитрівна (секретар) — методист, старший
викладач, Луганський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти
3. Павкін Дмитро Михайлович — кандидат філологічних наук,
доцент, Черкаський державний університет імені Б.Хмельницького
4. Войтюк Світлана Миколаївна — кандидат філологічних наук,
доцент, Львівський національний університет імені Івана Франка
5. Маслянко Лариса Констянтинівна — старший викладач, Волинський
державний університет імені Лесі Українки
6. Куриш Світлана Михайлівна — методист, Чернівецький обласний
інститут післядипломної педагогічної освіти
7. Павлюк Лариса Миколаївна — викладач, ліцей при Ніжинському
національному університеті імені М.Гоголя
8. Єрмаков Валерій Львович — учитель-методист, ЗОШ №3, м.
Севастополь
9. Однолєтко Ніна Миколаївна — вчитель-методист, Сумська
спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №7
Конкурсна комісія з географії
1. Топчієв Олександр Григорович (голова комісії) — доктор
географічних наук, професор, академік, Одеський національний університет імені І.І.
Мечникова
2. Фостій Валентина Василівна (секретар) — заслужений вчитель
України, вчитель географії загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №28, м.Чернівці
3. Зеленська Любов Іванівна — доктор педагогічних наук,
професор кафедри фізичної та економічної географії, Дніпропетровський
національний університет
4. Сливка Роман Родославович — кандидат географічних наук,
доцент, Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника
5. Глюдзик Галина Богданівна — методист вищої категорії,
Закарпатський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти
6. Романець Леся Анатоліївна — методист Полтавський обласний
інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В. Остроградського
7. Слюсар Ольга Іванівна — методист, Миколаївський обласний
інститут післядипломної педагогічної освіти
8. Синя Надія Антонівна — заслужений вчитель України, вчитель
географії гімназії №14, м. Луцьк Волинської області
9. Вовк Володимир Федорович — вчитель-методист, ЗОШ І-ІІІ
ступенів с. Новий Мерчик Валківського району Харківської області
Конкурсна комісія з етики
1. Аболіна Тетяна Георгіївна (голова комісії) — доктор
філософських наук, професор, Національний університет імені Тараса Шевченко, м.
Київ
2. Мавродієва Валентина Євгенівна (секретар) — старший вчитель
ЗОШ №11, м. Миколаїв
3. Осипов Анатолій Олександрович — кандидат філософських наук,
доцент, Миколаївський державний гуманітарний університет імені Петра Могили
4. Савенко Сергій Борисович — кандидат філософських наук,
доцент, Кіровоградський державний педагогічний університет імені В.Винниченка
5. Хайруліна Василина Миколаївна — заслужений вчитель України,
директор Українського коледжу імені В.Сухомлинського, кандидат педагогічних
наук, м. Київ
6. Пашковський Ігор Андрійович — методист навчально-методичної
лабораторії суспільно-гуманітарного профілю, Кримський Республіканський
інститут післядипломної педагогічної освіти, м. Сімферополь
7. Квасов Володимир Володимирович — науковий співробітник,
Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти
8. Великоцька Анна Петрівна — вчитель-методист, гімназія №8, м.
Севастополь
9. Софронова Ірина Олександрівна — вчитель, ЗНЗ №8, м. Лубни
Полтавської області
Конкурсна комісія з інтегрованого курсу "Література"
1. Самойленко Грігорій Васильович (голова комісії) — доктор
філологічних наук, професор кафедри російської літератури Ніжинського
державного педагогічного університету ім. В.М.Гоголя
2. Тригуб Ірина Анатоліївна (секретар) — вчитель-методист,
Щасливський НВК Бориспільского р-ну Київської обл.
3. Бандровська Ольга Трохимівна — кандидат філологічних наук,
Львівський національний університет імені Івана Франка
4. Гладишев Володимир Володимирович — кандидат педагогічних
наук, Миколаївський державний університет імені В. Сухомлинського
5. Коваленко Лариса Василівна — методист, Вінницький обласний
інститут післядипломної педагогічних працівників
6. Король Галина Миколаївна — методист відділу гуманітарної
освіти, Донецький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти
7. Іванова Лілія Іванівна — методист, Чернівецький обласний
інститут післядипломної педагогічної освіти
8. Гузь Ольга Олександрівна — вчитель-методист, ЗОШ І-ІІІ
ступенів № 26 м.Кировоград
9. Герасимова Ольга Володимирівна — старший вчитель, ЗНЗ І-ІІІ
ступенів №24 м.Мелітополя
Конкурсна комісія з історії
1. Баран Володимир Данилович (голова комісії) — доктор
історичних наук, професор, член-кореспондент НАН України, головний науковий
співробітник відділу археології ранніх слов'ян Інституту археології НАН
України, м. Київ
2. Щербина Раїса Георгіївна (секретар) — заслужений вчитель
України, ЗОШ І-ІІІ ступенів №12, м. Біла Церква Київської області
3. Ліхачова Лариса Борисівна — кандидат історичних наук, доцент
кафедри історії слов'ян, Донецький національний університет
4. Майцеків Тетяна Іванівна — старший науковий співробітник
лабораторії історичної освіти Інституту педагогіки АПН України, кандидат
педагогічних наук
5. Фурман Віра Костянтинівна — завідувач кабінету
суспільно-гуманітарних предметів, Рівненський обласний інститут післядипломної
педагогічної освіти
6. Сірик Ніна Григорівна — методист, Житомирський обласний
інститут післядипломної педагогічної освіти
7. Калініна Людмила Іванівна — методист, Луганський обласний
інститут післядипломної педагогічної освіти
8. Худобець Олександр Анатолійович — заслужений вчитель
України, спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №173, м. Київ
9. Гузик Надія Валентинівна — вчитель-методист, авторська
експериментальна спеціалізована ЗОШ - комплекс, м. Южне Одеської області
Конкурсна комісія з математики
1. Авраменко Ольга Валентинівна (голова комісії) — доктор
фізико-математичних наук, професор, Кіровоградський державний педагогічний
університет імені В. Винниченка
2. Остапчук Уляна Володимирівна (секретар) — заслужений вчитель
України, Володарський ліцей Київської обл.
3. Гембарська Світлана Борисівна — кандидат фізико-математичних
наук, Волинський державний університет імені Лесі Українки
4. Матяш Ольга Іванівна — кандидат фізико-математичних наук,
доцент, Вінницький державний педагогічний університет імені М.Коцюбинського
5. Сігетій Ігор Петрович — старший викладач кафедри викладання
природничо-математичних дисциплін, Закарпатський інститут післядипломної
педагогічної освіти
6. Пономаренко Юлія Іванівна — завідувач науково-методичної
лабораторії математики Південноукраїнський регіональний інститут післядипломної
освіти педагогічних кадрів, м. Херсон
7. Леонова Галина Григорівна — завідувач навчально-методичної
лабораторії природничо-математичного профілю, заслужений вчитель АРК, Кримський
Республіканський інститут післядипломної педагогічної освіти . м.Київ, Малові
шосе, 58 кв.46. 567-22-17
8. Кіндюх Петро Ярославович — заслужений вчитель України,
загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5, м. Ужгород
9. Щиголів Іван Петрович — заслужений вчитель України,
загальноосвітня школа №37, м. Донецьк
Конкурсна комісія з музичного мистецтва
1. Лобач Олена Олександрівна (голова комісії) — кандидат
педагогічних наук, доцент кафедри музичного виховання, Полтавський державний
педагогічний університет імені В.Г. Короленка
2. Петрова Ірина Яківна (секретар) — заслужений вчитель України,
Муніципальний колегіум, м. Миколаїв
3. Сбітнєва Людмила Миколаївна — кандидат педагогічних наук,
доцент, Інститут культури і мистецтв Луганського національного педагогічного
університету імені Тараса Шевченка
4. Воєводіна Лариса Петрівна — кандидат педагогічних наук,
доцент, Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля,
Луганська область
5. Леус Тетяна Петрівна — методист, Рівненський міський відділ освіти
6. Дверій Роман Євстахович — викладач, Львівський обласний
інститут післядипломної педагогічної освіти
7. Римар Віктор Андрійович — завідувач лабораторії предметів
естетичного циклу, Івано-Франківський обласний інститут післядипломної
педагогічної освіти
8. Чуприна Ірина Сергіївна — старший викладач, музичне училище ім.
Л. Ревуцького, Чернігівська область
9. Владимирова Алла Леонідівна — вчитель-методист, вчитель
музики середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №32, м.Херсон
Конкурсна комісія з німецької мови
1. Іванішина Віра Павлівна (голова комісії) — кандидат
педагогічних наук, доцент, Чернігівський державний педагогічний університет
2. Пахомова Галина Петрівна (секретар) — старший вчитель,
гімназія №46 з поглибленим вивченням німецької мови, м. Запоріжжя
3. Куліна Ірина Георгіївна — кандидат філологічних наук, доцент
кафедри німецької мови ФРГФ Одеського національного університету імені
І.І.Мечникова
4. Мельник Руслана Миколаївна — кандидат педагогічних наук,
доцент, Хмельницький гуманітарно-педагогічний університет
5. Новік Лариса Петрівна — методист, Житомирський обласний
інститут післядипломної педагогічної освіти
6. Микитюк Світлана Миколаївна — методист, Чернівецький
обласний інститут післядипломної педагогічної освіти
7. Булгакова Вікторія Георгіївна — методист, Харківський
обласний науково-методичний інститут безперервної освіти
8. Воротеляк Аліна Володимирівна — старший вчитель, заступник
директора ЗНЗ І-ІІІ ступенів №12, м. Рівне
9. Білас Наталія Михайлівна — вчитель-методист, СЗШ №3, м.
Трускавець Львівської області
Конкурсна комісія з образотворчого мистецтва
1. Миропольська Наталія Євгенівна (голова комісії) — зав.
лабораторії естетичного виховання Інституту проблем виховання АПН України,
доктор педагогічних наук, пофесор
2. Сєрих Лариса Володимирівна (секретар) — методист, Сумський
обласний інститут післядипломної педагогічної освіти
3. Шпільчак Володимир Антонович — кандидат педагогічних наук,
Інститут мистецтв Прикарпатського національного університету ім. Василя
Стефаника
4. Дмитренко Федір Микитович — кандидат педагогічних наук,
доцент, Київський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти
5. Климишин Оксана Омелянівна — методист методичного кабінету
відділу освіти Дрогобицької міської ради, Львівська область
6. Іванеску Георгій Петрович — методист, Хмельницький обласний
інститут післядипломної педагогічної освіти
7. Марчук Жанна Станіславівна — заслужений вчитель України, СЗШ
№ 290 м.Київ
8. Добей Ганна Миколаївна — вчитель-методист, ЗОШ І-ІІІ
ступенів №5, м. Ужгород, Закарпатська область
9. Круглик Світлана Вікторівна — вчитель-методист,
Гребінківська гімназія Васильківського району
Конкурсна комісія з основ здоров'я
1. Новикова Ніна Іванівна (голова комісії) — кандидат
педагогічних наук, доцент, Львівський обласний інститут післядипломної
педагогічної освіти
2. Кириченко Валентина Іванівна (секретар) — вчитель-методист,
ліцей №157, м. Київ
3. Страшко Станіслав Васильович — кандидат біологічних наук
завідувач кафедри медичних знань та охорони здоров'я дітей, Київський
національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова
4. Морозова Віра Валентинівна — кандидат медичних наук,
професор, Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти
5. Лушин Павло Володимирович — доктор психологічних наук,
професор, Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти
імені Василя Сухомлинського
6. Божнєвська Алла Орестівна — методист, Чернівецький міський
методичний кабінет
7. Козак Ірина Олексіївна — методист, Полтавський обласний
інститут післядипломної педагогічної освіти
8. Ігнатюк Любов Миколаївна — заслужений вчитель України,
вчитель -методист, Академічний ліцей, м. Херсон
9. Калуш Людмила Юріївна — заслужений вчитель України,
вчитель-методист, ліцей м. Шумська Тернопільської області
Конкурсна комісія з природознавства
1. Бойко Михайло Федосійович (голова комісії) — доктор
біологічних наук, викладач кафедри ботаніки, Херсонський державний університет
2. Ягенська Галина Василівна (секретар) — заслужений вчитель
України, вчитель біології, загальноосвітня школа І ступеня - гімназія №21
навчально-виховного комплексу, м. Луцьк
3. Бродин Іванна Іванівна — кандидат фізико - математичних
наук, доцент, Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника
4. Степанюк Алла Василівна — доктор педагогічних наук,
професор, Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира
Гнатюка
5. Матущенко Тетяна Антонівна — методист, Київський обласний
інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів
6. Ліскович Олена Володимирівна — методист, Миколаївський
обласний інститут післядипломної педагогічної освіти
7. Гільберг Тетяна Георгіївна — методист, Хмельницький обласний
інститут післядипломної педагогічної освіти
8. Карасик Володимир Давидович — заслужений вчитель України,
вчитель фізики, спеціалізована багатопрофільна загальноосвітня школа І-ІІІ
ступенів №23 з поглибленим вивченням англійської мови, м. Дніпропетровськ
9. Білокінь Галина Олексіївна — вчитель хімії та
природознавства ЗОШ №18 , м. Кременчук
Конкурсна комісія з російської мови
1. Ігнатів Надія Євгеніївна (голова комісії) — кандидат
філологічних наук, кафедра російської філології, Львівський національний університет
імені І. Франка
2. Сердюк Надія Володимірівна (секретар) — вчитель-методист, ЗОШ
№22 м.Севастополь
3. Синиця Ірина Анатоліївна — кандидат філологічних наук,
старший науковий співробітник Інституту мовознавства імені О.О.Потебні
4. Гетман Людміла Іванівна — кандидат філологічних наук, доцент
кафедри російської мови, Ніжинський державний педагогічний університет імені
В.М.Гоголя
5. Горбаньова Наталія Миколаївна — методист, Полтавський
міський методичний кабінет
6. Лоповок Віра Львівна — методист, Луганський обласний
інститут післядипломної педагогічної освіти
7. Путій Тетяна Миколаївна — методист, Запорізький обласний
інститут післядипломної педагогічної освіти
8. Мандровний Олександр Миколайович — вчитель-методист, ЗОШ
І-ІІІ ступенів №1, м. Славутич Київської області
9. Стамат Тетяна Володимірівна — вчитель-методист, Перша
українська гімназія ім.М.Аркаса, м.Миколаїв
Конкурсна комісія з трудового навчання
1. Пінаєва Ольга Юріївна (голова комісії) — кандидат
педагогічних наук, доцент, Вінницький державний педагогічний університет
2. Одверко Любов Вікторівна (секретар) — заслужений вчитель
України, ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Коломийської міської ради Івано-Франківської
області
3. Харламенко Валентина Борисівна — кандидат педагогічних наук,
доцент, Глухівський державний педагогічний університет імені М.
Сергєєва-Ценського, Сумська область
4. Разлівінських Юрій Олександрович — кандидат педагогічних
наук, доцент, Херсонський державний педагогічний університет
5. Ставицький Сергій Борисович — методист, Харківський обласний
науково-методичний інститут безперервної освіти
6. Довгалюк Валерій Трохимович — методист, Львівський обласний
інститут післядипломної педагогічної освіти
7. Ровник Ірина Анатоліївна — методист, Чернігівський обласний
інститут післядипломної педагогічної освіти
8. Поліщук Петро Антонович — вчитель -методист, Новогуйвинська
ЗОШ І-ІІ ступенів Житомирського району Житомирської області
9. Гончаренко Володимир Миколайович — заслужений вчитель України,
вчитель трудового навчання Довгинцівської педагогічної гімназії, м. Кривий Ріг
Дніпропетровської області
Конкурсна комісія з української літератури
1. Ткачук Микола Платонович (голова комісії) — доктор
філологічних наук, професор, Тернопільський національний педагогічний
університет імені В. Гнатюка
2. Демчук Олег Віленович (секретар) — заслужений вчитель
України, ліцей №18,м. Кам'янець-Подільський Хмельницької області
3. Бондаренко Тетяна Григорівна — кандидат філологічних наук,
Черкаський національний університет імені Б. Хмельницького
4. Подолинний Анатолій Мусійович — кандидат філологічних наук,
професор, Вінницький державний педагогічний університет імені М.Коцюбинського
5. Баран Ганна Василівна — старший викладач, Чернігівський
обласний інститут післядипломної педагогічної освіти
6. Савиченко Михайло Макарович — методист, Житомирський
обласний інститут післядипломної педагогічної освіти
7. Дегтярьова Галина Анатоліївна — методист, Харківський
обласний науково-методичний інститут безперервної освіти
8. Шуляр Василь Іванович — кандидат наук, доцент, заслужений
вчитель України, Котляревська загальноосвітня школа I-III ступенів,
Миколаївський державний університет імені В.О. Сухомлинського
9. Юракова Ніна Миколаївна — вчитель-методист, СЗОШ №117, м.
Одеса
Конкурсна комісія з української мови
1. Загнітко Анатолій Панасович (голова комісії) — доктор
філологічних наук, професор, завідувач кафедри української мови, Донецький
національний університет
2. Рудницька Ольга Борисівна (секретар) — заслужений вчитель
України, гімназія №14, м. Луцьк
3. Попова Ольга Іванівна — кандидат педагогічних наук, доцент
кафедри української мови, Бердянський державний педагогічний університет,
Запорізька область
4. Бондарчук Людміла Іванівна — кандидат педагогічних наук,
Житомирський державний університет
5. Уманців Наталія Степанівна — методист, Івано-Франківський
обласний інститут післядипломної педагогічної освіти
6. Тодорюк Світлана Сильвестрівна — методист, Чернівецький
обласний інститут післядипломної педагогічної освіти
7. Свінтковська Світлана Андріївна — методист, Одеський
обласний інститут удосконалення вчителів
8. Фурсова Людмила Олексіївна — заслужений вчитель України, Черкаська
загальноосвітня школа I-III ступенів, Новомосковський район Дніпропетровської
області
9. Ковальчук Сергій Іванович — заслужений вчитель України,
загальноосвітня школа I-III ступенів №1, м. Овруч Житомирської області
Конкурсна комісія з фізичної культури
1. Кіндрат Вадим Кирилович (голова комісії) — кандидат
педагогічних наук, доцент, Рівненський державний гуманітарний університет
2. Денисенко Наталія Григорівна (секретар) — заслужений вчитель
України, вчитель фізичної культури, гімназія №21, м. Луцьк
3. Ємець Олександр Йосипович — кандидат педагогічних наук,
доцент, Чернігівський державний педагогічний університет імені Тараса Шевченка
4. Дебенко Михайло Богданович — заслужений працівник фізичної
культури та спорту України, доцент, Івано-Франківський коледж фізичного виховання
5. Ярова Валентина Дмитрівна — методист, Черкаський обласний
інститут післядипломної педагогічної освіти
6. Качуровський Віктор Семенович — методист, Київський обласний
інститут післядипломної педагогічної освіти
7. Єднак Галина Михайлівна — методист, Тернопільський обласний
комунальний інститут післядипломної педагогічної освіти
8. Чешейко Сергій Михайлович . заслужений вчитель України,
вчитель фізичної культури загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №78, м. Київ
9. Козетов Ігор Іванович — заслужений вчитель України, кандидат
педагогічних наук, гімназія ЗОШ №32, м.Київ
Конкурсна комісія з французької мови
1. Кікало Анжеліка Василівна (голова комісії) — кандидат
філологічних наук, доцент, Ужгородський національний університет Закарпатської
області
2. Акульшина Тетяна Олексіївна (секретар) — учитель-методист,
Гуманітарний ліцей, м. Маріуполь Донецької області
3. Харченко Тетяна Гадульзянівна — кандидат педагогічних наук,
Луганський національний педагогічний університет імені Тараса Шевченка
4. Гунчик Ірина Олексіївна — кандидат педагогічних наук,
доцент, Волинський державний університет імені Лесі Українки
5. Савицька Галина Іванівна — методист, Черкаський обласний
інститут післядипломної педагогічної освіти
6. Палій Євген Володимирович — методист, Львівський обласний
інститут післядипломної педагогічної освіти
7. Шаповалова Людмила Всеволодівна — викладач, Полтавський
державний педагогічний університет імені В.Г.Короленка
8. Серветник Олена Павлівна — заступник директора з
навчально-виховної роботи ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 , м.Рівне
9. Бай Ганна Романівна — вчитель-методист, СЗОШ №11, м.
Тернопіль
Конкурсна комісія із зарубіжної літератури
1. Червінська Ольга В'ячеславівна (голова комісії) — доктор філологічних
наук, професор, Чернівецький національний університет імені Ю. Федьковича
2. Нев'ярович Наталія Юріївна (секретар) — заслужений вчитель
України, вчитель зарубіжної літератури, Академічний ліцей при Херсонському
державному університеті
3. Ільїн Сергій Олександрович — кандидат філологічних наук,
доцент, Луганський національний педагогічний університет імені Тараса Шевченка
4. Пугач Людмила Дмитрівна — кандидат філологічних наук,
Черкаський національний університет імені Б. Хмельницького
5. Дем'яненко Олена Олександрівна — методист, Київський
обласний інститут післядипломної педагогічної освіти
6. Козленко Ярослава Василівна — методист, Івано-Франківський
обласний інститут післядипломної педагогічної освіти
7. Пономаренко Ганна Володимирівна — методист, Миколаївський
обласний інститут післядипломної педагогічної освіти
8. Мележик Валентина Олександрівна — заслужений вчитель
України, вчитель-методист, Гончарівська ЗОШ Чернігівського р-ну, Чернігівська
область
9. Каєнко Олександр Васильович — заслужений вчитель України,
вчитель зарубіжної літератури, гімназія №7,м. Новоукраїнка Кіровоградської
області
Висновки конкурсних комісій про переможців Всеукраїнського конкурсу рукописів підручників для 6 класу.
|