головна       про інститут       новини       каталог       форум       книга відгуків       довідка


Всього повідомлень: 1
Сторінки : | 1 |
Адміністратор
Шановні відвідувачі!
Гостьова книга закрита для записів у зв’язку з реформуванням Інституту.

Дата 18 квітня 2006 року, 12:00
Ivan
28-го апреля прошла "Тендерная комиссия" по распределению денег на издание учебников 6-х классов.
Это мероприятие очень похоже на игру наперсточников, в которой главные роли кидал исполнили А.В. Кудин и В.С. Радченко. О тендере втихаря сообщили только своим. Большую часть издателей даже не пригласили.
Как издевательство выглядело приглашение к участию за два часа до проведения этого балагана, а в дальнейшем отказ рассматривать документы на том основаниии, что они опоздали на 1 час.
Мы собираемся бороться. Подавать жалобы в тендерный комитет и прокуратуру, подключить прессу и телевиденье.
Всем издательствам, пострадавшим от этой компании, предлагаю подключаться.
Дата 4 травня 2006 року, 12:44
Сергій
Підручник Бевза для класів середніх та сильних дуже поганий, пояснення теорії дуже слабкі( такі як у Бевза в усіх підручниках. Шановна Анна . підіть у Бібліотеку - подивіться на його жахливу Алгебру 7-9). Те що комісію формував Литвиненко ще більш жахливо, його підручники - це ГАНЬБА УКРАЇНИ! Але якщо б формувала комісію пані Прокопенко, було б ще гірше . Перше місце - знову банда Якіра ( Мерзляк та Полонський( не плутати з Полянським)), друге - знову Бевз ( на цей раз за Бевзом -"Генеза" з їх "комсомольскими" грошима яки треба приймати на вагу). А третє - хто більше дасть з інших конкурентів!! На мій погляг, міністр - пан Николаєнко-це чесна,порядна, фахова людина, але у корупційних схемах "деребану"державних грошей по лінії підручників за держзамовлення він не розібрався ( вірю , що поки що!!) Резюме: підручники з математики для 6-го кл. можуть бути ще гірші, ніж для 5-го
Дата 22 лютого 2006 року, 13:11
Гість
Петро! Дивуюсь вашій наївності. Про яку чесність і якість підручників може йти мова, якщо список комісії з математики формував відомий "фахівець" Г.М. Литвиненко, який своїми підручниками 10 років мордував усю Україну.
Дата 13 лютого 2006 року, 12:14
Петро
E-mail : olyiaPet@mail.ru Home page : немає
Зараз проходить конкурс підручників для 6 класу. Сподіваюсь, що все буде чесно, а не так, як у минолому разі. Турбує, що порушено пункт 4.4 Положення, який вимагає вивісити в інтернеті банк даних про незалежних єкспертів. Відповідно до п. 7.5 цього положення на обороті титула призового підручника повинні бути надруковані прізвище тих осіб, що проводили оцінку рукопису. І це правильно. Країна має знати своїх "героїв". Підручник по-справжньому оцінить країна. Тоді всі зрозуміють, як проходив конкурс, чесно чи ні, а прізвища експертів і голови комісії ще довго будуть красуватися в поганих підручниках.
Дата 10 лютого 2006 року, 22:46
Володимир Рябіщук (Вінниця)
E-mail : gentelmen1985@mail.ru Home page : немає
Маю намір видати книгу технічного напряму.Яким чином це можливо здійснити, користуючись послугами вашого видавництва?Які умови? Скільки це мені коштуватиме?Дайте будь-ласка інформацію щодо видання моєї книги вашим видавництвом
Дата 8 лютого 2006 року, 23:4
Марина (київ)
E-mail : roks@bigmir.net Home page : немає
Добрий день! Підкажіть, будь-ласка, де в м.Києві можна купити підручник Зарубіжної літератури Євгенії Волощук для 5-го класу? Справа в тому, що підручники давали в школі, але вистачило не всім. Допоможіть, будьте ласкаві.
Дата 19 січня 2006 року, 14:26
Алла
Работаю в школе уже более 10 лет,но более безобразного учебника по англ.языку для 5 кл.(авт.Нэсвит А.)ещё не встечала!Предложите автору хоть неделю поработать в обычной школе!
Дата 2 січня 2006 року, 1:10
Марина Іванівна
Моя дитина навчається у 5 класі. З мамематики підручник ( автор . Мерзляк ). Маю вищу технічну освіту, можу сказати, що підручник дуже поганий. Погано подано теорію, нереальні задачі перенасичений казковими героями і. т.д. Чи робить інститут щось, щоб підручники для 6 класу були кращі?
Дата 6 грудня 2005 року, 19:35
Виктория (Марганец)
E-mail : istok@mn.net.ua Home page : немає
Мой ребенок перешел учится в другую школу. Школа не имеет возможности обеспечить ребенка учебниками для 5-го классу (укр.), так как на его в этой школе не росчитывали.Книги выделены строго по колличеству учеников в классе. Помогите приобрести учебники. Заранее благодарна.
Дата 7 листопада 2005 року, 10:22
Сторінки : | 1 |
Всього повідомлень: 1© Інститут навчальної літератури, 2005-2006.